مشاوره رایگان

09190808727

1,300,000 تومان

موجود

مقایسه

محصول جدید شرکت CD Projekt Red که اغلب گیمرها مشتاقانه در انتظار آن هستند به یک سریال بیشتر شباهت دارد تا یک بازی البته سازندگان آن نیز این بازی Cyberpunk 2077 را دارای داستانی فلسفی و عمیق و مخصوص بزرگسالان معرفی کردند. آنها تأکید دارند به همان اندازه که از نمایش خشونت در این بازی ابایی ندارند از نمایش صحنه‌های احساسی نیز دریغ ندارند.

cyberpunk-2077

نکته جذاب این است که در بازی Cyberpunk 2077 که در سبک نقش آفرینی تولید شده بازیکن، حق انتخاب بسیار گسترده‌ای دارد. در واقع انتخاب‌ها و تصمیمات بازیکن است که روال بازی را مشخص می‌کند. از آنجایی که این شرکت سابقه درخشانی در ساخت پروژه‌های پیچیده و تأثیرگذار دارد انتظار می‌رود این بازی با حضور بازیگر معروف “کیانوریوز” بسیار تماشایی باشد.

داستان بازی Cyberpunk 2077 برای Xbox

این بازی داستان زندگی شخصیت اصلی به نام V در شهری سراسر فساد و هرج و مرج به نام نایت سیتی است. زمان داستان در آینده‌ای نه چندان دور می‌گذرد و این فرد به نوعی به دنبال زندگی بهتر در این شهر است. ظاهراَ کیانو ریوز در نقشی است که در ذهن شخصیت اصلی است و در تحلیل شرایط مختلف او را یاری می‌کند.
از همان ابتدای بازی و انتخاب شخصیت اصلی بازیکن می‌تواند از میان گزینه‌های مختلف انتخاب داشته باشد. به عنوان مثال حتّی در مورد دوران کودکی شخصیت اصلی نیز بازیکن می‌تواند از میان گزینه‌های “بچه خیابانی” و “بچه اصیل و مؤدب” انتخاب کند. هریک از این انتخاب‌ها شرایط خاصی را در داستان بازی ایجاد می‌کند.

cyberpunk-2077خرید بازی

در طول بازی نیز بازیکن می‌تواند با استفاده از اسلحه‌های گوناگون، بازی را با خشونت و کشتار پیش ببرد و یا از روش‌های مخفی‌کاری و هک تجهیزات برای شکست دشمنان خود استفاده کند. در این بازی مأموریت‌های فرعی فراوانی نیز طراحی شده است. این مأموریت‌ها علاوه بر شناخت جهان گسترده بازی، امتیازات و قابلیت‌های خاصی را در اختیار بازیکن قرار می‌دهد.

نام بازی

Cyberpunk 2077

سازنده

cd red project

سبک بازی

اول شخص اکشن

تعداد بازیکن

تک نفره

درجه بندی سنی

بالای 18 سال

ریجن

PAL/NTSC

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “خرید بازی Cyberpunk 2077 | XBOX ONE”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازگشت به بالا