مشاوره رایگان

09190808727

1,350,000 تومان

موجود

مقایسه

پس از سال‌ها انتظار، شرکت مارول قوی‌ترین تیم قهرمانان خود را نیز در قالب بازی Marvel’s Avengers به دنیای بازی‌های PS4 معرفی کرد. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی قرار می‌گیرد. برای این بازی دو گزینه Hero و Warzone طراحی شده است. در گزینه Hero بازی یک نفره بوده و بازیکن در قالب قهرمان، داستان بازی را دنبال می‌کند. در گزینه Warzone بازی به صورت آنلاین و چهار نفره دنبال می‌شود و هر بازیکن یکی از قهرمانان را انتخاب می‌کند. در این بازی هریک از قهرمانان دارای ادوات مخصوصی هستند که دستیابی به آنها با پیشرفت در بازی امکان‌پذیر می‌شود.

علاوه بر آن برای هر قهرمان یک درخت مهارت تعریف شده که در طول بازی قابلیت‌های جدیدی به آن افزوده می‌شود. بخشی به نام اتاق تمرین نیز در این بازی تعریف شده که بازیکن می‌تواند تجهیزات و مهارت‌های جدید قهرمانان را در آن تست کند. هریک از قهرمانان در بازی Marvel’s Avengers رویکرد متفاوتی در مبارزه دارند که بازیکن بر حسب علاقه خود می‌تواند یکی از آنها را انتخاب کند.

marvel-avengers

داستان بازی Marvel’s Avengers

داستان این بازی با یک تراژدی آغاز می‌شود. در روز جشن A-Day قرار است از پایگاهی در سانفرانسیسکو و یک هلی کریر عظیم رونمایی شود. ولی ناگهان همه‌چیز به هم می‌ریزد؛ گروه اونجرز که گرفتار بمب‌گذاری در گلدن گیت هستند نمی‌توانند مانع از انفجار هلی کریر و آسیب شهر شوند.

بازی marvels avengers

جشن به هم می‌ریزد و مردم سانفرانسیکو گروه اونجرز را مسئول حادثه می‌دانند. در نتیجه این اتفاقات گروه از هم پاشیده می‌شود و هریک از قهرمانان به نوعی سرخورده می‌شوند. پنج سال بعد شهر سانفرانسیسکو تحت سلطه گروهی با عنوان Advanced Idea Mechanics(AIM) قرار دارد و ابرقهرمانان به عنوان قانون‌شکن معرفی می‌شوند. این امر سبب می‌شود گروه اونجرز به ایده اصلی و انگیزه گروه AIM مشکوک شوند. در نتیجه گروه اونجرز دوباره دور هم جمع می‌شوند تا پرده از این راز بردارند.

Marvels-Avengers-ps4

نام بازی

Marvel's Avengers

سازنده

square enix

سبک بازی

اکشن ماجرایی

تعداد بازیکن

تک نفره تا چند نفره

درجه بندی سنی

بالای 17 سال

ریجن

2

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “خرید بازی Marvel’s Avengers | PS4”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.