مشاوره رایگان

09190808727

300,000 تومان

موجود

مقایسه

مهم ترین نکته ای که پس از نصب بازی ایکس باکس وان باید مراقب آن باشید این است که، نباید دستگاه خود را به اینترنت متصل کنید. دلیل این مشخص است، چون بازی های شما به صورت غیر قانونی یا هکی داخل دستگاه نصب می شود و پس از اتصال به اینترنت، شرکت مایکروسافت این قضیه را متوجه می شود و بازی های شما را قفل می کند. نگران قفل شدن بازی ایکس باکس وان نباشید چون شما می توانید مجددا بازی ها را در دستگاه خود نصب کنید و مشکلی برای xbox one پیش نمی آید.

نحوه سفارش و ارسال ایکس باکس وان

بازی هایی را که انتخاب کردید را در هنگام ثبت سفارش در باکس توضیحات بنویسید. پس از ثبت سفارش، همکاران ما با شما برای پاره ای توضیحات تماس میگیرند و پس از تایید سفارش، کافیست تنها دستگاه xbox one را بدون کابل، دسته و hdmi به آدرس درج شده در انتهای سایت (در تماس تلفنی از طرف مشاوران ما، آدرس به صورت کامل به شما اعلام می شود) ارسال کنید. لازم به ذکر است که برای پرداخت هزینه ارسال، زمان ارسال به دست ما را کابر حساب میکند و پس از نصب بازی و ارسال به کابر از طرف ما پرداخت انجام می شود. کاربرانی که داخل تهران می باشد می توانند با پیک ارسال کنند و کاربرانی که در شهر های غیر از تهران هستند با پست یا تیپاکس برای ما ارسال می کنند.

مزایای نصب بازی ایکس باکس وان به صورت اکانتی

مایکروسافت دو نوع دستگاه ایکس باکس وان را در بازار عرضه کرده است که xbox one s all digital و xbox one s می باشد. اگر xbox one s all digital خریداری کردید، شما چاره ای جز نصب بازی در دستگاه ندارید چون ایکس باکس شما امکان اجرا دیسک بازی را ندارد. ولی اگر xbox one s با درایور خریداری کردید شما هم امکان اجرا دیسک بازی ایکس باکس را دارید و هم می توانید بازی ها را داخل دستگاه نصب کنید. نکته مثبت نصب بازی ایکس باکس این است که هزینه بسیار بسیار پایین نسبت به خرید بازی ایکس وان دارد. شما در نظر بگیرید گه حداقل خرید بازی xbox قیمت 200,000 تومان می باشد. این قیمت برای یک بازی تقریبا قدیمی می باشد، اگر بازی جدیدی را انتخاب کنید قیمت آن بسیار بالا می باشد. در نتیجه نصب بازی برای کاربران به صرفه می باشد.

سخن آخر

پس از خرید xbox one شما می توانید برای دستگا های 500 گیگا بایتی تقریبا 10 بازی انتخاب کنید و برای دستگاه 1 ترابایتی تقریبا 20 بازی انتخاب کنید.

 

لیست بازی های نصبی برای xbox one

تمامی عناوین جدیدی که در بازار عرضه می گردد برای نصب بازی موجود می باشد. اگر در تصویر زیر نباشد نگران نباشید.

لیست بازی های اکشن ایکس باکس وان

لیست بازی های اکشن ایکس باکس وان1 لیست بازی های اکشن ایکس باکس وان2 لیست بازی های اکشن ایکس باکس وان3

 

لیست بازی های ترسناک ایکس باکس وان

لیست بازی های ترسناک ایکس باکس وان

 

لیست بازی های ورزشی ایکس باکس وان

لیست بازی های ورزشی ایکس باکس وان

 

لیست بازی های مسابقه ای ایکس باکس وان

لیست بازی های مسابقه ای ایکس باکس وان

 

لیست بازی های مبارزه ای ایکس باکس وان

لیست بازی های مبارزه ای ایکس باکس وان

 

لیست بازی های کودکانه ایکس باکس وان

لیست بازی های کودکانه ایکس باکس وان

 

لیست بازی های کینکتی ایکس باکس وان

لیست بازی های کینکتی ایکس باکس وان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “نصب بازی ایکس باکس وان تعداد 20 بازی”
بازگشت به بالا